KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgakvatint 13014395
nr 1301 4395
Peter Klasen
(f. 1935)
Färgakvatint, Peter Klasen (f. 1935), "100 Watts", 1969. Signerad, numrerad 29/99, oramat löst blad. Bladets mått: 66x51 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:57:14
20/1 19:04:21